לורם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

08:22 PM

היי לך! אני נעם ואני מנהלת את החטיבה העסקית של לוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message

We are [line-break] [style color="#EA5A99" font-family="comfortaa"] what you need[/style]

בקצרה

לוטם אסטרטגיות לפיתוח ארגונים היא קבוצת חברות מובילה בתחומי הייעוץ הניהולי. אנו מתמחים בבניית יכולות ניהוליות, ארגוניות ועסקיות המייצרות ערך לחברות וארגונים בישראל ובעולם.

ובהרחבה…

חברות וארגונים באשר הם, נמצאים בהשתנות מתמדת. ההתמחות שלנו בלוטם היא לזהות את השלב שהארגון נמצא בו בתהליך השינוי, ואז לסייע לו להגיע לשלב הבא. כדי לעשות את הדרך הזו, אנחנו מייצרים עבור כל לקוח את סל הפתרונות המתאים לו והוא מורכב מחיבור של התמחויות ומקצוענות בעולמות תוכן שונים, ליווי וכלים לפיתוח מנהיגות לצד תהליכים מבוססי דאטא.
היכולת לספק מענה מדויק, תלויה רבות בהיכרות עם האקוסיסטם בו פועלת החברה, ולכן, בנוסף  להיותנו  בחזית  השירותים  והמוצרים,  אנו רואים  ערך  רב  בהכרות עמוקה  עם  שווקים שונים: עסקי, היי-טק ומגזר הציבורי. היכולת  להביא  ערך  לארגונים נתמכת  בחטיבת הדיגיטל המספקת פתרונות מתקדמים ללמידה ארגונית, ובאמצעות Lotem Sensing  מקבוצת לוטם – חברה מובילה בתחום של מדידה והערכה ארגונית, סקרי חוויית עובד ותהליכי משוב.

הכלים והניסיון שלנו

מעל 150 מקצועני לוטם בתחום היעוץ הניהולי והלמידה, מלווים בכל רגע נתון מאות פרויקטים בכל הארץ, בכל קנה מידה ובתחומים שונים. הידע המצטבר והפרקטיקה המתעדכנת, מהווים את ‘ארגז הכלים’ הלוטמי.

השורה התחתונה

לצד מתודות מקצועיות ותהליכי עבודה מובנים, קורה משהו אחר כשאנחנו מלווים את הלקוחות שלנו. אנחנו שומעים לא מעט את המילה “קסם” ממי שבוחר לצעוד אתנו, אנחנו קוראים לזה: The strategies of getting things done.

שותפים

דבר איתי

עופר ניסן-לוי

שותף מייסד

דבר איתי

סמדר ארבל

יועצת ניהולית, מנהלת מגזר התעשייה ותחום חדשנות.

רוני סולימני

סמנכ”ל פיתוח עסקי